product/abkoncore-cronos-450m

Купи!

ABKONCORE CRONOS 450M

1,578 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
  • Left Tempered Glass
  • Built-in 120mm Fan at rear
  • Auto Spectrum LED Logo
  • USB 3.0 x1 / USB 2.0 x2 / HD Audio / MIC
  • Front Hairline Design & Mesh Air Hole
  • SSD / Multi Bay
  • SSD Bracket

Нема на залиха

Категорија

Опис

Навигација

Home » Продукти » ABKONCORE » Куќишта » ABKONCORE CRONOS 450M
a