CAA01-SC6-5-B FTP patch cord CAT6:24AWG BC *2*4P 5m

392 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

6-50 micron RJ-45 staggered gold plated connectors
Fitted with strain relief boots
With or without reports made to the order
100% Tested Wiring Sequence and Continuity
Excellent Attenuation and Crosstalk Characteristics
Connector with staggered pin configuration to limit cross talk
Exceed Category 6A requirement
They are available in a variety of the lengths

4 на залиха

SKU: 21092 Категории , Ознаки: , , , ,