Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

Cat6 UTP Patch Cable 1M Blue

119 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Perfect for use with Gigabit Ethernet, they come complete RJ45 male to male Connectors and Snagless molded strain relief, the extra foil shielding protects against Electro Magnetic Interference (EMI) and Radio Frequency Interference (RFI)

Нема на залиха

SKU: 21110 Категорија Ознаки: , , , ,
  • 6-50 micron RJ-45 staggered gold plated connectors
  • Fitted with strain relief boots
  • With or without reports made to the order
  • 100% Tested Wiring Sequence and Continuity
  • Excellent Attenuation and Crosstalk Characteristics
  • Connector with staggered pin configuration to limit cross talk
  • Exceed Category 6 requirement
  • They are available in a variety of the lengths