Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

CFB80-1.2-A Fixed shelf-80 Black 548mm x 470mm

1,197 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Materials: 1.2mm cool rolled steel.
Color: black/gray.
RACK : 27U
Features: adjustable mounting distance.
Surface finish: Degreasing, phosphoric, water cleaning, electro-staticpowder coating.
Installing: fixed by square nuts.
Installing position: level fixed on the mounting rail.
Applications: setting hosts, monitor or other terminal/ ancillary equipment. Supporting 800 width cabinets.

1 на залиха

SKU: 21093 Категорија Ознаки: ,