product/cfg01-blank-1u-panel

CFG01 blank 1U panel

368 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

CFG01 panel is designed for blanking free space between elements mounted to rack rails for both installation security and aesthetic reasons.
The panel cover the rack space of height 1U.
The colour of the panel is black RAL9004.

Шифра на производ: 21087 Категорија: Tags: ,

Навигација

Home » Products » Linkbasic » Network Cabinet » Додатоци » CFG01 blank 1U panel