Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

CFJ01 Cooling fan, 220V, 20W

1,381 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Specification: 220AC, 50/60HZ, medium speed.
Dimension: 120mm*120mm*38mm.
Fame made by aluminum.
Air delivery: 195M3/H .
Noise: <48dB.
Color: black.
Performance: meet UL,CSA certificate.
Working temperature: 0-70.
Mounting position: horizontal mounting on the top of cabinet.

1 на залиха

SKU: 21059 Категорија Ознаки: ,