product/cfo03-side-door-lock-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0

CFO03 side door lock

184 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Name: cabinet lock.
Specifications: round lock (optional).
Surface treatment: spray.
Characteristics: the key to universal.
Mounting position: side door

1 на залиха

SKU: 21121 Категорија Ознаки: ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Network Cabinet » Додатоци » CFO03 side door lock
a