CFO03 side door lock

184 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Name: cabinet lock.
Specifications: round lock (optional).
Surface treatment: spray.
Characteristics: the key to universal.
Mounting position: side door

19 на залиха

SKU: 21121 Категории , Ознаки: ,