product/cfu06-d-6-way-power-distribution-unit

CFU06-D 6-way power distribution unit

1,454 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Horizontal power strip equipped with a D-type plug and 6 D-type slots.
The power switch is illuminated.
The length of the power supply cord is 2m. The strip is front-mounted to the rack rails.

Нема на залиха

SKU: 21036 Категорија Ознаки: ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Network Cabinet » Додатоци » CFU06-D 6-way power distribution unit
a