CFU06-D 6-way power distribution unit

1,454 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Horizontal power strip equipped with a D-type plug and 6 D-type slots.
The power switch is illuminated.
The length of the power supply cord is 2m. The strip is front-mounted to the rack rails.

15 на залиха

SKU: 21036 Категории , Ознаки: ,