CLA04-SC5E CAT 5E FTP Solid Cable 1m

27 ден8,278 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Rated temperature:70℃
Reference standard:UL Subject 444, EIA/TIA 568B.2-10& ISO/IEC 11801, IEC 61161
Solid bare copper conductor
Colour-coded PE insulation
Rip cord (optional)
PVC or LSZH jacket
Packaging: Reel,Reel

SKU: 21141 Категории , Ознаки: , , , ,