product/cla04-sc6-ftp-cat624awg-bc-24pgray-pvc-jacket

CLA04-SC6 FTP CAT6 1m

35 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Rated temperature:70℃
Reference standard:UL Subject 444, EIA/TIA 568B.2-10& ISO/IEC 11801, IEC 61156
Solid bare copper conductor
Colour-coded PE insulation
Rip cord (optional)
PVC or LSZH jacket
Packaging: Reel,Reel in Box

Нема на залиха

SKU: 21032 Категорија Ознаки: , , , ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Copper Cable » CLA04-SC6 FTP CAT6 1m
a