product/cla04-sc6a-ftp-cat6a-1m

CLA04-SC6A FTP CAT6A 1m

38 ден11,517 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Rated temperature:70℃
Reference standard:UL Subject 444, EIA/TIA 568B.2-10& ISO/IEC 11801, IEC 61156
Solid bare copper conductor
Colour-coded PE insulation
Rip cord (optional)
PVC or LSZH jacket
Packaging: Reel,Reel in Box

SKU: 21079 Категорија Ознаки: , , , ,

Дополнителни информации

Должина

1 метар, Котур

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Copper Cable » CLA04-SC6A FTP CAT6A 1m
a