Crucial MX500 500GB SATA SSD

4,658 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Crucial MX500 500GB 3D NAND SATA 2.5 Inch Internal SSD, up to 560MB/s – CT500MX500SSD1

3 на залиха

SKU: 37131 Категории , Ознаки: , , ,