DC Secure Addapter 12V

1,624 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

(Power capacity: 12VA / 12W, Output Power Factor: 1.00) Batteries: 1x 3,7V/2.6Ah

Нема на залиха

SKU: 56052 Категорија Ознаки: , ,