product/fas22-2-20-single-mode-sc-sc-patch-cord-duplex-20-meters

FAS22-2-20 SM SC-SC patch cord, 20 meters

465 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Low insertion loss .
High return loss .
Precise end face inspection by microscope .
Environmentally stable in optical performance .
Provides total immunity to electrical interference.

Нема на залиха

SKU: 21149 Категорија Ознаки: ,

Навигација

Home » Продукти » Linkbasic » Оптика » Patch Cord » FAS22-2-20 SM SC-SC patch cord, 20 meters
a