FCS02-4 Outdoor 4 core GYXS single mode fiber optical cable

32 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

The remaining length of optical fiber is controlled precisely to ensure prefect tensile strength and temperature characteristics of optical cable.
The loose tube material itself has perfect hydrolysis resistance and high strength. The special filling paste inside the loose tube is used to protect the optical fiber.
Perfect flexibility and pressing resistance.

2131 на залиха

SKU: 21108 Категорија Ознаки: ,