IEC Cable 10A C14/Schuko Converter

650 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

6 на залиха

SKU: 56022 Категорија Ознаки: , ,