Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

JKB06-SC6 CAT6 FTP keystone jacks, 90 degree

286 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

The new style Jack provides Category 6 system performance and user-friendly installation features. A shielded is available to maximum protection from EMI/RFI interference, the compact size provides high-density connectivity in the work area and telecommunications room.

Нема на залиха

SKU: 21024 Категорија Ознаки: , , , ,