JKS09-SC6 Cat6 FTP keystone jacks, 180 degree

249 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

The new style Jack provides Category 6 system performance and user-friendly installation features. A shielded is available to maximum protection from EMI/RFI interference, the compact size provides high-density connectivity in the work area and telecommunications room.

229 на залиха

SKU: 21126 Категорија Ознаки: , , , ,