product/nh-d15-noctua-nf-a15-pwm-best-performance-6-heatpipe-dual-radiator-design

Noctua NH-D15 Premium CPU Cooler

6,111 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Based on the award-winning NH-D14
6 heatpipe dual tower design
2x NF-A15 140mm fan with PWM
SecuFirm2™ for LGA2066, LGA2011, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM4 (since 2019) & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2/FM2+

Нема на залиха

SKU: 33086 Категорија Ознаки: , ,

Навигација

Home » Продукти » Noctua » Ладилници » Noctua NH-D15 Premium CPU Cooler
a