product/nh-d15s-1x-noctua-nf-a15-pwm-best-performance-6-heatpipe-dual-radiator-design-intel-lga2011-square-ilm-lga1156-lga1155-lga1150-amd-am2-am2-am3-am3-fm1-fm2-fm2-backplate-required

Noctua NH-D15S Premium CPU Cooler

5,262 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

High-compatibility version of NH-D15
6 heatpipe dual tower design
1x NF-A15 140mm fan with PWM
SecuFirm2™ for LGA2066, LGA2011, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM4 (since 2019) & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2/FM2+

Нема на залиха

SKU: 33093 Категорија Ознаки: , ,

Навигација

Home » Продукти » Noctua » Ладилници » Noctua NH-D15S Premium CPU Cooler
a