product/nh-d15s-chromax-black

Купи!

Noctua NH-D15S chromax.black Premium CPU Cooler

5,601 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Black coated NH-D15S heatsink
6 heatpipe dual tower design
1x NF-A15 HS-PWM chromax.black fan
SecuFirm2™ for LGA2066, LGA2011, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM4 & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2/FM2+

SKU: 33126 Категорија Ознаки: , , , ,

Навигација

Home » Продукти » Noctua » Ладилници » Noctua NH-D15S chromax.black Premium CPU Cooler
a