product/noctua-nh-l9x65

Noctua NH-L9x65 Premium CPU Cooler

3,277 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

65mm Low-profile cooler for HTPC and Small Form Factor
95x95mm design for 100% RAM & PCIe compatibility
NF-A9x14 premium fan with PWM
SecuFirm2™ for LGA2066, LGA2011, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM4 (since 2019) & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2/FM2+

Нема на залиха

SKU: 33094 Категорија Ознаки: , ,

Навигација

Home » Продукти » Noctua » Ладилници » Noctua NH-L9x65 Premium CPU Cooler
a