product/noctua-nh-u12s

Noctua NH-U12S Premium CPU Cooler

4,660 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Slim design for 100% RAM compatibility
Classic 120mm tower size for excellent overall compatibility
NF-F12 120mm Focused Flow™ fan with PWM
SecuFirm2™ for LGA1200, LGA2066, LGA2011, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM4 (since 2019) & AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2/FM2+

Нема на залиха

SKU: 33080 Категорија Ознаки: , ,

Дополнителни информации

*

ЈВСНет го задржува правото на промена на цената без предходна најава

Навигација

Home » Продукти » Noctua » Ладилници » Noctua NH-U12S Premium CPU Cooler
a