Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

Noctua NH-U12S Redux

3,233 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
  • Noctua NH-U12S Redux, High Performance CPU Cooler with NF-P12 redux-1700 PWM 120mm Fan

  • Streamlined, more affordable redux line version of the award-winning NH-U12S heatsink
  • Slim 120mm size for excellent case, RAM and PCIe compatibility: fits most tower cases (158mm height), doesn’t overhang the RAM slots, doesn’t block the PCIe on most ATX and Micro-ATX motherboards
  • Quiet NF-P12 redux-1700 120mm fan with PWM for automatic speed control: full cooling performance under load, near silent at idle!
  • Pre-applied high-quality NT-H1 thermal paste & SecuFirm2 mounting system for easy installation on Intel LGA1700, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA2011, LGA2066 and AMD AM4 & AM5
  • Renowned Noctua quality at an attractive price, smart choice for Intel Core i9, i7, i5, i3 (e.g. 12900K, 12700K, 12600K) and AMD Ryzen (e.g. 7950X, 7900X, 7700X, 7600X)

2 на залиха

SKU: 33131 Категорија Ознаки: , ,

True to the spirit of Noctua’s redux line, the NH-U12S redux is a streamlined, accessibly priced version of the iconic NH-U12S that has established itself as a benchmark for slim, highly compatible 120mm CPU coolers. The redux version uses the same proven heatsink layout that guarantees 100% compatibility with tall RAM modules as well as excellent case and PCIe compatibility. Thanks to the popular NF-P12 redux-1700 PWM fan with automatic speed control, it provides high performance under load and runs whisper-quiet at idle. At the same time, Noctua’s renowned, professional SecuFirm2 mounting system and the pre-applied NT-H1 thermal compound make installation child’s play. Backed up with Noctua’s trusted quality, the NH-U12S redux is a smart, affordable choice for a quiet, high-quality 120mm cooler.