Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

OUE22 Dual port UK faceplate

90 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

One .two , four and six ports.
Designed for for Cat 5e or Cat 6 performance and meet EIA/TIA specifications.
Fit for RJ45 keystone jack outlet plates.
Packing includes the modular faceplate and two mounting screws for Installation.
Material: PC or ABS.
Color: white or Ivory.

Нема на залиха

SKU: 21096 Категорија Ознаки: , ,