Linkbasic Two-port Surface mount box

107 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

they meet or exceed EIA/TIA 568A Cat 5e or Cat 6 specifications.
Holds industry standard modular keystone inserts.
High-Impact Housing. Fully tested. Available in one or two port .

103 на залиха

SKU: 21052 Категории , Ознаки: , ,