PNG24-KJ 24-Port empty panel with bar

1,289 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

PNA24-KJ is a set 24-port patch panel compatible with keystone modules with an angle of 180 ° between the port and contacts.
The equipment includes an organizing strip allowing to organize cables from the contact side.
The height of PNA24-KJ is 1U.
Color black RAL9004.

52 на залиха

SKU: 21129 Категории , Ознаки: ,