PowerWalker Basic VI 2200 STL

10,148 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Human Interface Device (HID) compatible USB connection (no additional drivers needed), Multi-purpose button (single-click, double-click or hold to control different functions), Equipped with Boost and Buck AVR to stabilize output voltage, Cold (DC) Start Function, Auto dimming screen (UPS is woken up with single button click), OPF=0,6

11 на залиха

SKU: 56065 Категории , Ознаки: , ,