PowerWalker VFI 1000TG

13,808 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Power capacity: 1000VA / 900W, Output Power Factor: 0.90
• Output: 4 x IEC C13 Outlet • Batteries: 2x 12V/9Ah

2 на залиха

SKU: 56057 Категории , Ознаки: , ,