product/powerwalker-vi-1500rt-hid

PowerWalker VI 1500RT HID

21,114 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

1500VA UPS with High Power Factor 0.9
– 8x IEC Outlet (4x programmable), EPO, Dry contact (in/out)
– 2-in-1 Rack Mount / Tower Design, LCD Display
– USB & RS-232 Connection for monitoring
– OOptional SNMP card, Rack-Installation-Kit, Battery Pack, MBS, ATS, Modbus card, AS/400 Card

Нема на залиха

SKU: 56042 Категорија Ознаки: , ,

Навигација

Home » Продукти » PowerWalker UPS » Rack UPS » PowerWalker VI 1500RT HID
a