Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

PowerWalker VI 3000RT HID

38,980 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

3000VA Line-Interactive UPS with High Power Factor 0.9
– 8x IEC Outlet (4x programmable), EPO, Dry contact (in/out)
– 2-in-1 Rack Mount / Tower Design, LCD Display
– USB & RS-232 Connection for monitoring
– OOptional SNMP card, Rack-Installation-Kit, Battery Pack, MBS, ATS, Modbus card, AS/400 Card

1 на залиха

SKU: 56037 Категорија Ознаки: , ,