PowerWalker VI 650 SH

3,249 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Power capacity: 650VA / 360W, Output Power Factor: 0.56 • Output: 2 x Shuko• Batteries: 1x 12V/7Ahg

13 на залиха

SKU: 56059 Категорија Ознаки: , ,