PowerWalker VI 650 SHL

3,898 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Power capacity: 650VA / 360W, Output Power Factor: 0.56 • Output: 2 x CEE 7/3 (Type F) Outlet • Batteries: 1x 12V/7Ah

2 на залиха

SKU: 56073 Категории , Ознаки: , ,