Samsung 970 EVO 250GB NVMe M2 SSD

3,650 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

SAMSUNG (MZ-V7E250BW) 970 EVO SSD 250GB – M.2 NVMe Interface Internal Solid State Drive with V-NAND Technology,

3 на залиха

SKU: 37122 Категории , Ознаки: , , , ,