Seagate Exos 7E8 8TB

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Seagate Exos 7E8 8TB Internal Hard Drive HDD – CMR 3.5 Inch 6Gb/s 7200 RPM 256MB Cache for Enterprise, Data Center (ST8000NM000A)

SKU: 37190 Категорија Ознаки: , , ,