Seagate IronWolf 2TB

6,238 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Seagate IronWolf 2TB NAS Internal Hard Drive HDD – 3.5 Inch SATA 6Gb/s 5900 RPM 64MB Cache for RAID Network Attached Storage (ST2000VN004)

15 на залиха

SKU: 37090 Категорија Ознаки: , , ,