Seagate IronWolf 3TB

7,158 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Seagate IronWolf 3TB NAS Internal Hard Drive HDD – CMR 3.5 Inch SATA 6Gb/s 5900 RPM 64MB Cache for RAID Network Attached Storage (ST3000VN007)

3 на залиха

SKU: 37218 Категорија Ознаки: , , ,