Во моментов овозможено е само плаќање преку профактура. При комплетирање на нарачката на вашата e-mail адреса ќе пристигне профактура со која можете да извршите плаќање преку банка. Ве замолуваме да почекате најмногу 48 часа за да добиете потврда за нарачка пред да направите уплата поради проверка на состојбата на лагер.

Spire ORION 120X25 Fan

402 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

SP12025S1L3 Case Fan, 120x120x25mm 12V DC Fan Sleeve bearing, 3 pin cable, 1500RPM High Speed

Нема на залиха

SKU: 36042 Категорија Ознаки: , , ,

ORION 120X25
Good ventilation is mandatory for every hot electronic device. Not to mention the enhanced performance and lifetime of your expensive components. The Orion standardized fan sizes make installation possible in a number of applications such as; computers, consumer electronics and home appliances. Spire is a leader in the field of component cooling and have been producing DC fan for over 14 years. The Orion fan Series are Silent and Powerful cooling fans balanced to perfection.