Synology DiskStation DS918+ (половен)

23,500 ден

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Уредот е половен и е без гаранција.
  • Synology DiskStation DS918+, made for a variety of server roles such as backup, file storage, email servers, and domain controllers!
  • Intel Celeron J3455 Quad-Core 1.5GHz 2MB CPU; 

2 на залиха

Категорија Ознаки: , ,
Половен уред