Synology RAM SODIMM DDR4-2666-4G

6,648 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

D4NESO-2666-4G

  • DDR4 non-ECC Unbuffered SODIMM
  • Capacity: 4GB

Applied Models:

  • 23 series:DS423+
  • 20 series:RS820RP+, RS820+, DS920+, DS720+, DS420+, DS220+
  • 19 series:DS2419+, DS2419+II, DS1819+, DVA3219
  • 18 series:DS1618+

2 на залиха

SKU: 25189 Категории ,