Synology RAM SODIMM ECC DDR4-2666-8G

11,678 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

D4ES02-8G

  • DDR4 ECC Unbuffered SODIMM
  • Capacity: 8GB

Applied Models:

  • 23 series:DS923+, DS723+
  • 22 series:RS822RP+, RS822+, DS2422+

1 на залиха

SKU: 25234 Категории ,