TC-CT68 RJ-11 and RJ-45 Crimp Cut Strip Tool

1,211 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Professional tool crimps, strips and cuts cable for 8 and 6 position modular plugs
This user friendly device works with any Ethernet or telephone cable
Compact design with easy handle hand grips

1 на залиха

SKU: 64285 Категории ,