TEG-10GECSFP, 10GB PCIe SFP+ NIC

8,301 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Converts a PCIe slot into a 10G SFP+ Slot
Supports 802.1Q VLAN Tagging
Includes standard and low-profile brackets
Windows® and Linux® support

1 на залиха

SKU: 64408 Категории ,