TEG-10GECTX, 10GB PCIe NIC

8,428 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Converts a PCIe slot into a 10G Ethernet Port
Supports 802.1Q VLAN Tagging
Includes standard and low-profile brackets
Windows® support
IEEE 802.3an and 802.3bz compliant

1 на залиха

SKU: 64407 Категории ,