TEG-204WS 16-port Gigabit Web Smart Switch

10,955 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

16 x Gigabit ports
4 x shared Gigabit ports (RJ-45/SFP)
Easy-to-use web-based management interface
Supports IPv6, LACP, VLAN, QoS, and IGMP Snooping
Bandwidth control per port
Private and Voice VLAN support
40Gbps switching capacity
IEEE 802.1p QoS with queue scheduling support
Fanless rack mountable metal housing

3 на залиха

SKU: 64398 Категории ,