TEG-25GECTX, 2,5GB RJ45 PCIe NIC

2,594 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Converts a PCIe slot into a 2.5G Ethernet Port
Supports 802.1Q VLAN Tagging
Includes standard and low-profile brackets
Windows® support
IEEE 802.3ab and 802.3bz compliant
Supports up to 9KB jumbo frames

1 на залиха

SKU: 64420 Категории ,