product/teg-284ws-28-port-gigabit-web-smart-switch-w-4-shared-mini-gbic-slots

TEG-284WS 28-port Gigabit Web Smart Switch

13,904 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

24 x Gigabit ports
4 x Shared Gigabit ports (RJ-45/SFP)
Easy to use web-based management interface
Remote cloud management with TRENDnet Hive (Additional fee applies)
Supports IPv6, LACP, VLAN, QoS, and IGMP Snooping
Bandwidth control per port
Private and Voice VLAN support
56Gbps switching capacity
IEEE 802.1p QoS with queue scheduling support
Fanless rack mountable metal housing

Нема на залиха

SKU: 64406 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » Разделници » Managed » TEG-284WS 28-port Gigabit Web Smart Switch
a