product/teg-30262-24-port-gigabit-web-smart-with-2-x-10g-sfp-slots

TEG-30262 24-Port Gigabit Web Smart Switch

14,326 ден со вклучен ДДВ

ЈВСНет го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

24 x Gigabit ports
2 x 10G SFP+ slots
88Gbps switching capacity
1U rack mountable (brackets included)
Fanless Design

Нема на залиха

SKU: 64413 Категорија

Навигација

Home » Продукти » Trendnet » Жичана мрежа » Разделници » Managed » TEG-30262 24-Port Gigabit Web Smart Switch
a